Ефес ја доби драматичната мајсторка, Реал остана без Ф4

Анадолу втор полуфиналист по ЦСКА во Евролигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *