Ефикасен меч не може без Агуеро, Сити води со 4-2 (Видео)

Напаѓачот на домаќините ја поправи грешката од првиот меч кога утна пенал и му донесе на Манчестер сити предност од 4-2, резултат кој е доволен за полуфинале.

Слични вести...