Египет приреди спектакуларно отварање на ракометниот Мундијал и го победи Чиле на премиерата

Домаќинот на Светското првенство приреди прекрасно шоу, а потоа рутински го надигра најслабиот ривал од нашата група.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *