„Егзотични“ мечеви и квоти на денот во Sport Life кои може да ви донесат супер добивка (Фото)

Спектакуларна вкупна квота од 105.58 ја нудат петте денешни предложени Квоти на денот во Sport Life.

Првиот предлог е да одиграте на победа на Мароко на гостувањето кај Танзанија, со тоа што за добитна квота од 2.65 треба и на мечот да има барем два гола и Мароканците да водат и на полувреме.

За мечот помеѓу Велс и Турција, во Sport Life се нуди квота од 2.50 за играта дека Велс нема да загуби и дека ќе даде барем два гола.

Квота од 2.50 има и за Франција да даде гол во прво полувреме и два или повеќе на крајот на гостувањето кај Грција.

Дербито е во Букурешт, каде што Романија и Швајцарија ќе се борат за првото место во групата кое носи многу поповолна ждрепка за ЕП, победникот ќе биде во втор, поразениот во четврти шешир. Затоа одиграјте на ГГ и барем по гол во двете полувремиња за квота од 2.55.

Шлагот на тортата е мегадербито Бразил – Аргентина од јужноамериканските квалификации за СП. Квотата од 2.50 е огромна како за една од најпопуларните игри дека во двете полувремиња ќе има од еден до три гола.

- Оглас -

Најнови вести