Експертите за фудбал и тенис на слатки маки, одлични зголемени квоти во Супер типот на Sport Life (Фото)

Осум фудбалски, седум тениски и еден хокејски меч се наоѓаат на денешната листа од 16 пара со зголемени квоти во Супер тип понудата на обложувалниците Sport Life.

Секоја од овие зголемени квоти може да ја искористите за збогатување на потенцијалната добивка на вашите тикети. Кај тенисите, има неколку зголемени квоти за мечеви на кои победниците се извесни, а тоа важи и за фудбалските мечеви.

Од топ-лигите, зголемени квоти за конечен тип има за победи Лацио и Вилјареал, кои се големи фаворити против Сампдорија, односно Хетафе. Големи квоти над 2.00 има за победи на Брага и Митјиланд, а за фудбалските мечеви има уште четири игри на кои добивате зголемени квоти.

- Оглас -

Најнови вести