Ексѕвездата на Челзи во посебен амбиент го следеше финалето (видео)

Егзотични танчерки му играат над глава, а Балак фокусиран во телефонот и финалето во ЛШ

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *