Ел Класико викенд – Барса води со 1:0, кошаркарите го победија Реал Мадрид (Видео)

Двојната програма на познатото светско дерби почна со триумф на Каталонците, вечерва со 79:72, а ќе продолжи со фудбалски меч, утре од 16 часот

Слични вести...