Ел Тигре повторно „гризе“, Рајо го нокаутираше Билбао во 96-тата минута

Фалкао пак даде гол, потврди дека е огромно засилување за тимот на Столе Димитриевски.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *