Елмас ќе му биде гостин на Ристовски, Наполи доаѓа на „Алвеладе“ на пријателски меч со Спортинг

За три дена двете екипи кои имаат по еден наш репрезентативец ќе ги одмерат силите како загревање пред почетокот на италијанското и португалското првенство.

Слични вести...