Елмас прв стрелец против Милан, зошто да не за одличен коефициент од 9.50 во Sport Life

За дербито во Италија меѓу Наполи и Милан има одличен специјал во Sport Life со многу комбинации, а може да се одигра и дека нашиот репрезентативец ќе даде гол, како орв стрелец, или во било кој дел од мечот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *