Елмас ужива на мечеви со публика: Среќен сум, ќе дадеме сè од себе да го израдуваме народот со успех на ЕП

Одлично е чувството да се игра пред публика, што ни дава дополнителен мотив да го победиме и Казахстан.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *