Ерата на новата „десетка“ во Барселона започна со фантастичен гол (Видео)

Го доби бројот на Меси и покажа дека може да биде новиот лидер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *