Ерик збесна и ги нареди кошаркарите на Турк Телеком како кегли (Видео)

Дербито во турското првенство го доби Дарушафака, но победата е во сенка на инцидентот што го иницираше нивниот кошаркар Мајкл Ерик

Слични вести...