Ерупции на Лилард и Бертанс, на Кари и кога не му оди шутот дава 25 поени (Видео)

Интересни мечеви во НБА, едниот решен со поени на 0,1 секунда до крајот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *