Еспањол после 437 дена даде гол во Примера, но Атлетико во 99-та минута дојде до победата

Атлетико го искористи тоа што судијата покажа 10 минути екстра време.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *