Еуфорија во Њукасл, се слави како да е освоена титула во Премиер лигата (Видео)

Илјадници навивачи се собраа пред „Сент Џејмс парк“ и слават по веста дека клубот го купиле супербогати Саудијци.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *