Еве ја комплетната ковид-процедура за присуство на натпреварите на Македонија во Букурешт

Романија повторно ги врати ковид-протоколите, па за влез на стадионот за дуелите со Австрија и Украина ќе ви треба негативен тест или потврда за извршена вакцинација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *