Еве како Столе Димитриевски му одбрани пенал на Енес Унал (Видео)

Му ја фати жива, иако топката одеше до стативата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *