Евертон доби дозвола за изградба на ултрамодерниот стадион (фото)

Карамелите ќе го напуштат „Гудисон парк“, а новиот дом ќе изгледа совршено.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *