Евробаскетот е многу далеку, одбраната и тројките на избраниците на Тодоров не функционираат

Ни треба победа од 10 поени разлика, а по првото полувреме имаме двоцифрена негатива.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *