Евроголови на Роналдо и Коста, Пјаниќ се одјави со асистенција и победа на Јувентус (Видео)

Шампионот лесно ја победи Џенова со 3:1, во меч на кој Горан Пандев одигра 15-тина минути.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *