Family Aerodrom не ги заборава навивачите кои вечно ќе живеат во нивните срца (Видео)

Навивачите на МЗТ Скопје Аеродром одадоа почит на тие што прерано заминаа

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *