Фановите на Стандард фрлија чадна бомба во метро-станица и направија хаос (Видео)

Инцидент во Лондон во пресрет на дуелот меѓу Арсенал и белгискиот тим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *