Фантастични се денешните Квоти на денот

Денешните квоти на денот се фантастични и имаат коефициент од 12.8, и тоа од трите најинтересни средби коишто се на програмата.

Атлетико Мадрид се соочува со Атлетик Билбао во полуфиналето од Супер купот на Шпанија, а за да видиме најмалку по еден гол во двете полувремиња, квотата е 2.15.

Во Англија, пак, играат Ливерпул и Арсенал, а за домаќинот да даде најмалку два погодоци, како и гостинот барем еднаш да ја затресе мрежата има коефициент од 2.55.

Милан е фаворит против Џенова на Горан Пандев, а за водство на Росоњерите во првото и победа на крајот проследена со три голови има квота од 2.35.

- Оглас -

Најнови вести