Фантастично деби на Работник во СЕХА-лигата

Битолскиот состав славеше со убедливи пет разлика против Спартак од Москва во нивниот прв меч на меѓународното натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *