Федерер: Да играм во 2021 година? Можно е, но…

Швајцарскиот виртуоз уште нема донесено одлука дали ќе игра во 2021 година, кога ќе влезе во петтата деценија од животот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *