Федерер играше до 1 по полноќ, па објави шок за своите навивачи

Можеби нема да има посакувано париско четвртфинале помеѓу Ѓоковиќ и Федерер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *