Федерер за една недела заработи речиси колку Ѓоковиќ за цела година

Додека поголем дел од тенисерите беа на Дејвис купот, Швајцарецот имаше своја турнеја.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *