Фелипе Маса: Знам како е Шумахер, имам информација од прва рака

Бразилскиот пилот контактира со семејството на Шумахер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *