ФФМ ги предложи трите можни сценарија, клубовите да се изјаснат до 18 часот

Раководството на Фудбалската федерација денес го одржа вториот состанок со претставниците на прволигашите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *