ФИБА го одреди терминот за Мундобаскетот 2023

Следното Светско кошаркарско првенство ќе се одржи во Јапонија, Индонезија и Филипини.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *