ФИБА ни помогна, кошаркарите во Скопје ќе бркаат виза за квалификациите за СП 2023

Августовските претквалификации ќе ги играме на домашен терен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *