Фиго ја препиша пораката од Кристијано по повод смртта на Коби

Португалската легенда не можеше ништо свое да смисли, па го ископира сонародникот и доби многу критики.

Слични вести...

1 Response

  1. Avatar erol напиша:

    Sto ocekuvate od eden fudbaler?