Фиксовите се во преден план, а Квотите на денот прават коефициент од 13.20

Петочните квоти на денот се тука и со комбинација на трите понудени средби ќе добиете коефициент од 13.20.

Унион Берлин го пречекува Гројтер Фирт во меч каде што е огромен фаворит, и за домашен триумф, како и за три гола во мрежата на гостите, има коефициент од 2.45.

Иста е квотата за триумф на ПСЖ на гостувањето кај Стразбур, но потребно е да видиме и еден гол во првиот дел.

Севилја ќе го пречека Кадис на свој терен, а квотата од 2.20 е понудена за кец, но и да видиме од два до пет погодоци во текот на целата средба.

 

- Оглас -

Најнови вести