Филмски пресврт: Фјури двапати паѓаше, па сензационално го нокаутираше Вајлдер (видео)

На претепаниот Вајлдер му потече крв од ушите, судиите не му дозволија да продолжи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *