Финалето во Лигата на шампионите почна со смешен автогол само по 32 секунди (Видео)

На „Улеви“ во Гетеборг во тек е мечот за европската круна меѓу женските тимови на Челзи и Барселона, а стартот беше со трагикомичен гол.

Слични вести...