Фирмино го отпеа своето во Ливерпул, шампионот на Англија ќе плати 65 милиони евра за топ-напаѓач

Според британските медиуми, се ближи разделбата со Бразилецот, а веројатно ќе го замени Аргентинец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *