Флик го отпиша ПСЖ: Не се смени ништо од ланското финале

Тренерот на Баерн очекува нов успех против истиот ривал што го победи во меч за европската титула во август лани.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *