Флик: Македонија покажа дека е незгоден противник, но ние имаме тим со победнички карактер

Селекторот на Германија знае што го очекува во Скопје

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *