Флик: Во првото полувреме имавме проблем со реализација, потоа сè си дојде на свое место

Задоволство кај предводникот на Германија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *