Фода има сигурен октет што ќе игра против Македонија, му фалат уште тројца

Селекторот на Австрија има три дилеми за стартниот меч на ЕП, а меѓу нив е дали од почеток ќе игра најдобриот стрелец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *