Фронтален напад на Кит-Го Пехчево – Торпедиран е Партизан со 11:0

Тимот од Пехчево постигна неверојатна победа против последнопласираната екипа во Втората лига Исток, а имаше уште поневеројатни 51 удар на мечот

Слични вести...