Фудбал, фудбал и само фудбал во Супер типот на Sport Life, се нудат дури 80 зголемени квоти (Фото)

Чисто фудбалска е денешната богата Супер тип понуда на Sport Life со 80 различни опции за обложување со зголемени квоти, поголеми од тие во стандардната понуда во билтенот и додатокот.

Од 16-те натпревари кои се најдоа во Супер типот, само за еден, Алмерија – Атлетико Мадрид, зголемената квота за конечен тип е двојка. На сите други, фаворити се домашните и зголемените коефициенти се за единица.

На листата на клубови на кои добивате зголемена квота за нивна победа денеска се Борусија Менхенгладбах, Вердер, Унион Берлин, Брајтон, Астон Вила, Манчестер јунајтед, Кристал Палас, Барселона, ЛАСК, Сент Гален, Баерн, Алавес, Мехелен, НЕЦ Најмеген и Гимараеш. Најголеми „сигурици“ треба да бидат кецовите на Барса и Сент Гален, но има и квоти над 2.00 со кои ќе си ја зголемите потенцијалната добивка на тикетот.

Се разбира, може да одиграте и на 3+ голови, број на погодоци на тимот фаворит, како и комбинациите ГГ и 3+, и единица или двојка со додаток 3+ голови.

- Оглас -

Најнови вести