Фудбал и хокеј натпревари со супер зголемени квоти

Денешната понуда во Супер типот е со мечеви само од два спорта. Покрај доминантниот фудбал, денеска има и пет хокеј средби од кои на четири домаќините се фаворити, а на еден се очекува гостинска победа. Квотите за фиксовите во хокејот се движат од 1.60 до точно два.

Од фудбалската понуда, Баер Леверкузен да слави дома е со квота од 1.33, „кецот“ на  Болоња е со 1.70, а зголемени се коефициентите и за домашно славење на Лидс, Сосиедад, Ковентри, Утрехт…

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

- Оглас -

Најнови вести