Фудбалери излегоа од автобус за да се тепаат со навивачи (Видео)

Неочекуван инцидент во Дубаи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *