Фудбалери се мачеа и играа „ватерполо“, судијата мртов-ладен не го прекина мечот (Видео)

Теренот ни најмалку не личеше на место каде што треба да се игра фудбал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *