Фудбалот е за сите, порачуваат Челзи и Ливерпул (видео)

Англиските гиганти им го разубавија денот на дечињата со инвалидитет.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *