Фудбалска грозница го тресе градот на модата – Видал го засили Интер, Бобан се враќа во Милан

Трансферот на Чилеанецот од Барселона во Интер и официјално е потврден, а на прагот е сензационален камбек на хрватската легенда на „Сан Сиро“.

Слични вести...