Роналдо играше и на другите терени во Англија – Се радува на победата на Арсенал и си ѕирка како му оди на Кристијано на „Олд Трафорд“ (Видео)

Интерсен момент во Лондон, го следи својот омилен клуб од трибините, но со мобилен телефон следи и се што се случува на камбекот на ЦР7 во Манчестер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *