Фудбалската опсерваторија статистички пресмета кои клубови ќе бидат шампиони во Топ 5 лигите

Во Италија и Франција ќе биде најнеизвесно, Јуве нема да го одбрани Скудетото, а и ПСЖ ќе остане без титула.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *